Як стати хорошим
HR-спеціалістом?

Менеджер з персоналу або кадровик, як називали раніше, відповідає за комфортний емоційний клімат в компанії, задоволеність персоналу, його лояльність та залученість, а ще за операційну роботу по кадрах: документообіг, прийом на роботу співробітника, його переведення, відпустки, лікарняні, звільнення.
Менеджер з персоналу або кадровик, як називали раніше, відповідає за комфортний емоційний клімат в компанії, задоволеність персоналу, його лояльність та залученість, а ще за операційну роботу по кадрах: документообіг, прийом на роботу співробітника, його переведення, відпустки, лікарняні, звільнення. Він веде базу персональних даних всіх співробітників компанії. Головний результат діяльності успішного HR-спеціаліста – це задоволені цілі бізнесу і працівників. Тобто, у HR дуже важлива місія! Завдання менеджера з персоналу набагато глобальніше, аніж документообіг і більшою мірою пов'язане з людьми та комунікацією з ними.

Пам'ятайте знамените «Кадри вирішують все»? Людські ресурси (human resources, або скорочено HR) й справді, вирішують все. Тому головна мета менеджера з персоналу (HR-менеджера) полягає в тому, щоб допомогти власникам та менеджменту компанії за допомогою співробітників досягти головних цілей компанії. Причому зробити це так гармонійно, щоб не тільки керівники, але і всі співробітники компанії були щасливі.

Що для цього потрібно? Побудувати грамотно процеси рекрутингу (підбору персоналу), адаптації, мотиваці, навчання та розвитку персоналу. Заручитися підтримкою керівництва та побудувати хороші відносини з колегами.
Плюси і мінуси професії
Плюси нашої професії:

■ хороші HR-фахівці завжди будуть затребувані і їм відводиться місце біля керівництва
■ вам ніколи не буде нудно: хороша компанія не стоїть на місці, і HRу завжди є чим зайнятися: нові процедури, нові люди, нові заходи;
■ ви будете дуже важливою людиною для керівництва компанії: якщо результати компанії на 90% залежать від людей, то виходить, що саме від вашої (!) роботи з людьми будуть залежати її результати;
■ ви будете улюбленою людиною для співробітників, тому що зможете зробити їх щасливими (в вашому віданні буде розробка і проведення заходів щодо задоволення їх потреб).

… і мінуси (які при бажанні можна вважати просто періодичними труднощами):

■ щодня вам доведеться підтримувати контакт з великою кількістю людей – енергетично це затратно;
■ будуть потрібні велике терпіння і стійкість до стресів (ситуації бувають різні);
■ потрібно буде весь час (!) не тільки зберігати оптимізм, але і підтримувати його в інших;
■ вам необхідна здатність до самомотивації, оскільки вас мотивувати не буде кому, все своїми силами;

Якщо ви готові опановувати непросту, але цікавезну професію спеціаліста з HR в Україні, курси від львівської Logos IT Academy – це один з найкращих варіантів. Ми навіть не станемо себе рекламувати, просто запрошуємо вас на безкоштовні тренінги, майстер-класи та до наших сторінок у соцмережах. Стати HR-спеціалістом у Львові – просто разом з Logos IT Academy!
Забронюй місце в групі зі знижкою 35%!

Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.