IT HR Manager
ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ КУРСУ


Дізнайся що говорять про академію випускники Logos HR Academy
Отримай безкоштовну консультацію щодо курсу та вступні уроки
Кейси і відгуки
Реєструйся на безкоштовний урок. Кількість місць обмежена
Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.Бажаєш стати HR менеджером та працювати в ІТ компанії?
Якими знаннями та навичками слід володіти, аби наймати крутих фахівців в команду ІТ компанії та як правильно їх адаптувати і мотивувати? В чому полягає особливість професії HR Manager в ІТ галузі?

Наші курси IT HR Manager дадуть вичерпні відповіді на ці запитання, а також підготують тебе до роботи IT HR Manager в престижній ІТ компанії в Україні та за кордоном. Адже ми готуємо фахівців на совість!

На безкоштовному пробному занятті з IT HR ти знатимеш, з чого почати кар'єру в ІТ за напрямом HR та як стати незамінним рекрутером-знавцем специфіки ІТ бізнесу. На занятті в тебе сформується чітка стратегія для подальшого навчання на повному курсі IT HR Manager, за якою ти швидко і найменш стресово досягнеш бажаного результату, та вже після курсу зможеш заробляти на позиції IT HR Manager в ІТ компанії від $400 до $2000 в перші 3-4 роки своєї кар'єри!

Також після закінчення курсу в тебе буде цілодобовий постійний доступ до ІТ спільноти наших випускників, яка має змогу відвідувати всі закриті заходи та інші курси від Logos IT Academy абсолютно безкоштовно.

Важливою перевагою та особливістю нашого курсу IT HR Manager є комплексна програма з підготовки професійного IT HR Manager, який точно знає, як створити сприятливий робочий клімат, як організувати будь яку подію компанії, де шукати ІТ фахівців, як та на яких умовах набирати команду в ІТ компанії, хантити кращих з кращих спеціалістів та приймати на роботу зіркових айтішників на умовах, які задовольнятимуть потребу працівника та на 100% влаштовуватимуть компанію.

Під час навчання наші ментори та викладачі даватимуть численні практичні поради, які відгукнуться тобі під час роботи в ІТ компанії на позиції IT HR Manager.

Ми відповідаємо за якість наших курсів та долю наших студентів. Приходь на пробне безкоштовне заняття та навчайся з Logos HR Academy, будучи впевненим за своє подальше професійне майбутнє!