Професія HR:
мода чи прибуток?

Фактично кожна професія оточена своїми міфами. Вони бувають безглузді, недоречні, а інколи дуже навіть правдиві. Звичайно, що останнім часом така популярна професія HR-спеціаліста теж обросла декількома.
Фактично кожна професія оточена своїми міфами. Вони бувають безглузді, недоречні, а інколи дуже навіть правдиві. Звичайно, що останнім часом така популярна професія HR-спеціаліста теж обросла декількома.

Професія менеджера по персоналу з'явилась в Україні досить таки недавно. Однією із поширених оман, що чатують на тих, хто лише збирається стати професійним рекрутером є мода на професію. Дійсно, ця професія є достатньо престижною і багато хто волів би опанувати її. Але, звичайно, що стати професійним рекрутером вдається далеко не кожному. Це та професія, де одній людині доводиться володіти якостями які часто важко поєднати в одній особі:

  • Відмінне розуміння психології;
  • Ідеальне знання та правильне трактування законодавства;
  • Знання відповідної документації;
  • Підбір персоналу;
  • Розвиток на мотивація працівників, організація навчання;
  • Виплата зарплат.

Іншими словами HR – це людина, яка здатна поводити себе як професійний психолог та одночасно мати аналітичний склад розуму. Саме тому в цю професію приходять люди із абсолютно різних галузей: починаючи від вчителів та закінчуючи інженерами, тому пробувати себе в цьому майже нікому не протипоказано ????
Чи може це бути вигідним?
Наступний популярний міф – це те, що ейчари, особливо ті, хто спеціалізується на підборі айті спеціалістів мають аж надто хороший заробіток. Частково це правда, адже хороший спеціаліст може заробляти дуже достойно. Проте, щоб досягнути цього рівня, необхідно добряче попрацювати спочатку.

Почати свій шляй в рекрутинг можливо ще будучи студентом: це ідеальний час, коли бажання вчитись ще не зникло, а натхнення та бажання працювати б'ють ключем. Окрім того це чудова можливість виробити в себе хорошу базу: початківцям рідко довіряють по-справжньому відповідальні завдання. Тому новачки в сфері перші декілька місяців працюють із відповідною документацією та виконують нескладні завдання від керівництва. В цей період розраховувати на високу платню. З часом Ваші обов'язки розширюватимуться, що напряму впливатиме на рівень зарплати.

Єдине, що не вийде в ейчара – це поєднувати кілька професій. Його шлях базується на постійному саморозвиткові, професійних знайомствах та базі, а це потребує достатньо багато часу. Тому ані перекваліфікуватись, ані поєднувати цю роботу із, скажімо, паралельним підробітком психологом навряд чи вдасться. Ми рекомендуємо ретельно спланувати та продумати розвиток своєї HR- кар'єри. В такому випадку Вам не доведеться шукати додаткового підробітку, адже робота професійного рекрутера оцінюється дуже достойно.

Якщо ж Ви лише плануєте чи мрієте стати менеджером із підбору персоналу та не знаєте з чого почати, вагаєтесь чи маєте якісь інші перепони, то все, що Вам потрібно – це Logos HR Academy.

Мит навчимо Вас усім хитрощам такої роботи та допоможемо вдало зарекомендувати себе для потенційного роботодавця. Ставайте ейчаром уже сьогодні!
Забронюй місце в групі зі знижкою 35%!

Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.