HR-аналітик - професія майбутнього

Будь-яка аналітика – це не просто збір та обробка інформації, це вміння розуміти причинно-наслідкові зв'язки, робити правильні висновки та прогнозувати розвиток ситуації. В широкому понятті професії HR цей напрям не є найпопулярнішим
Будь-яка аналітика – це не просто збір та обробка інформації, це вміння розуміти причинно-наслідкові зв'язки, робити правильні висновки та прогнозувати розвиток ситуації.

В широкому поняття професії HR цей напрям не є найпопулярнішим. В більшості компаній HR-аналітиків або немає взагалі, або вони виконують не зовсім ту роботу. Однак, великі компанії та корпорації вже давно оцінили необхідність такого спеціаліста у своєму штаті. Саме тому, дуже часто ця посада досить високооплачувана та конкурентна.

В загальному, HR-аналітика це систематичний збір та обробка даних про людські ресурси, часто також називають аналітикою талантів. Хорошого спеціаліста з аналітики людських ресурсів вирізняє вміння правильно застосувати отриману інформацію для покращення ситуації загалом чи вирішення окремої проблеми.
НR-аналітики найчастіше аналізують такі показники:

  • Кількість кадрів та розподілення по відділах
  • Коефіцієнт звільнень – скількох звільняють, а хто звільняється сам
  • Плинність кадрів – скільки співробітників йде через певний проміжок часу, причини звільнень, з який відділів і т.д.
  • Тривалість та вартість заміщення вакансії
  • Демографічні дані – гендерне співвідношення, вікове, етнічні та релігійні групи тощо
  • Рівень доходу, частота преміювання

Однак слід пам'ятати, що HR-аналітика – це доводі дорога послуга, а вигоди зрештою можна бачити не одразу, тому не всі власники поспішають витрачати на це кошти. Та попри все, якщо правильно використовувати зібрану інформацію, то HR-аналітика буде не лише підтримувати функціонування HR-відділу, але й сприятиме росту компанії загалом.

Щоб стати hr-аналітиком потрібно поєднувати у собі знання та навички і аналітика, і ейчара. Пройти базовий курс в HR-академії LOGOS може будь-хто без спеціальної підготовки і досить у короткі терміни опанувати цікаву професію.
Забронюй місце в групі зі знижкою 35%!

Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.