Як вибрати курси рекрутингу та HR у Львові. Переваги Logos HR Academy

Хочете почати кар'єру в HR та рекрутингу у місті Львів, довго сидите на форумах, перечитуючи різні статті щоб дізнатись, куди ж варто піти навчатись. Робіть вибір в користь Logos HR Academy!
— Гарно знаходите мову з іншими людьми?
— Ви емпат та хочете застосувати це в роботі?
— Обирайте професію HR, або рекрутера та займайтесь улюбленою справою!

Оберіть те, що Вам подобається і не працюватимете ні дня;)

Хочете почати кар'єру в HR та рекрутингу у місті Львів, довго сидите на форумах, сайтах тощо, перечитуючи різні статті щоб дізнатись, куди ж варто піти навчатись. Робіть вибір в користь Logos HR Academy!

Усе більше ІТ-компаній створюють свій особистий мікроклімат, для яких людина - це найголовніший ресурс. Персонал, люди - найбільша цінність і просте керування, бізнес-стратегії не панацея для вирішення тих чи інших проблем. Саме благополуччя кожного працівника необхідне для успіху та процвітання компанії. Logos HR Academy крім професійних знань дасть Вам розуміння цієї особливої атмосфери в середовищі сучасної ІТ компанії.
Чому Logos, запитаєте Ви?
 • Це максимально доступне навчання для кожного. Співвідношення ціни та якості підтверджене тисячами наших випускників;
 • Наші викладачі - практикуючі, висококваліфіковані фахівці із передових ІТ-компаній Західної України;
 • Максимальна доступність навчальних матеріалів, першочерговий вхід на усі івенти Академії та безліч можливостей професійного та особистісного розвитку;
 • Навчальні групи до 15-17 осіб. Працюйте лише в комфортних умовах;
 • Лише нове технічне та операційне забезпечення для студентів Академії;
 • Врешті-решт зручна локація - центр та часові рамки - навчання відбується у вечірній час, що дозволить Вам поєднувати навчання з основною, поки зайнятістю.
Останнім часом Logos Academy отримує неймовірну кількість запитів з ІТ-компані про HRів та рекрутерів. Попит на HR-фахівців зростає з кожним днем. Ми рекомендуємо найкращих студентів та випускників Академії на працевлаштування у компаніях-партнерах, тому часто, не закінчивши курсів, студент вже отримує перші оффери на роботу.
HR - це не просто "американізована" назва працівника, який займається кадровим діловодством. HR - це значно ширше поняття для опису посади того, хто забезпечує комфорт в ІТ-компанії.
Основними обов'язками HR-спеціаліста є:
 • Пошук та підбір персоналу;
 • Онбординг, або адаптація персоналу;
 • Організація івентів, корпоративів, формальних та неформальних зустрічей;
 • Оцінка персоналу, проведення соціальних та психологічних досліджень;
 • Мотивація персоналу;
 • Створення корпоративної культури;
 • Навчання та розвиток, організація воркшопів;
 • Підтримка позитивного мікроклімату в колективі.
Logos HR Academy - це навчальна платформа, яка створена з метою надати фундаментальні знання тим, хто бажає розпочати свою кар'єру у напрямку HR.

В процесі навчання ви зрозумієте якою є роль HR-a в компанії, яким є його внесок у бізнес загалом, оволодієте всіма необхідними інструментами та практиками HR процесів, а також матимете можливість практично застосувати набуті знання у кінцевому проекті.

Ми займаємось працевлаштуванням кожного з наших найкращих випускників; надаємо всі матеріали з кожного заняття, що допоможе не забути важливу інформацію; надаємо підтримку від менторів після завершення курсів.и Ми пропонуємо проектну форму навчання. Тобто в кінці курсу у Вас буде робота над власним проектом, захист його перед викладачами та ейчарами – це буде вашим першим проектом в портфоліо.

Якщо ти хочеш навчитися мистецтву HR, стати успішним і розвиватись в даному напрямку - тоді реєструйся на курс!
Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!
Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.