Як стати ефективним лідером і організувати роботу команди?

Імідж, харизма, тайм-менеджмент, комунікабельність, емпатія - найголовніші фічі сучасного лідера. А організація - запорука успіху проекту та вчасного запуску продукту.
Імідж, харизма, тайм-менеджмент, комунікабельність, емпатія - найголовніші фічі сучасного лідера. А організація - запорука успіху проекту та вчасного запуску продукту.

Про все це, та навіть більше у сьогоднішній статті.

Найкращий ресурс з тематики, Ваша настільна книга: "The Coaching Habit: Say Less, Ask More & Change the Way You Lead Forever". Так, треба вчити англійську, щоб прочитати та зрозуміти всі сенси, що закладені в ній.

Проте, поки Ви вчитесь, ми сподіваємося допомогти Вам, та склали перелік інструментів, лайфхаків, або скоріше коучинг-хаків, що допоможуть Вам стати ефективним лідером, модератором для команди.

Отже, поїхали!;)
Імідж
І ми зараз не про одяг і манікюр (хоча про це також не забувайте).

Ви не можете вимагати чогось від команди, поки самі не граєте за правилами!

Якщо Ви запізнюєтесь, команда також дозволятиме собі приходити невчасно. Ви приклад і обличчя команди, представляйте її з гідністю.
Харизма
На жаль, або ж на щастя, Лідер з великої літери - кріейтор думок. Він створює настрій в колективі, задає вектор роботи. Він захоплює та спонукає до розвитку.

Спробуйте знайти ключ до думок Ваших підлеглих, мотивуйте їх не матеріальною компенсацією, а їжею для роздумів, росту і розвитку.
Тайм-менеджмент та організація
Мова піде про час та простір (середовище роботи).

Час - найголовніший ресурс у добу інформаційного суспільства.

Вже розроблені методики планування часу в сфері ІТ, і Ви з легкістю можете впроваджувати їх у інші сфери діяльності Вашої команди. І це: Scrum & Kanban.

Правильне планування та розподіл обов'язків ставлять рамки для кожної ролі в команді та, власне, для проекту.

Методологію Scrum Ви зможете детально вивчити на наших курсах, або переглянути відео на YouTube каналі.

Проте Kanban систему Ви, як керівник та лідер можете впровадити у звичку кожного учасника команди. Найпростіший алгоритм: to do, doing, done зробить диво з ефективністю Вашої команди.

Рекомендуємо такі безкоштовні ресурси: Trello, Asana.

Не варто забувати про офлайн середовище роботи. Це Ваш офіс, або опен спейс, де працює та відпочиває команда. Тут все має надихати, мотивувати і максимально наблизити SDLC до завершення.
Комунікабельність, або вміння спілкуватись
Саме так! Спілкуватись, а не говорити. Ваші монологи-мотивашки, або монологи-презентації - це круто, але не щодня, не у робочому процесі.

Найголовніше для лідера та керівника - це взаємодія зі своєю командою. Питайте, проводьте мітапи, стендапи, ЧУЙТЕ своїх колег та підлеглих.

Налагодьте довіру в команді. Інакше робота буде не злагодженою і вам буде важко досягти результату.

Ваша робота та обов'язок - це створення сприятливого клімату в колективі. Атмосфера має бути достатньо дружньою, професійною та комфортною для кожного.
Емпатія
Частково завдячує попередньому пункту. Але додамо ще дещо)

Команда - це механізм, інструмент, що виконує певну задачу. Проте не варто забувати що це не робот і не машина. Навчіться розуміти окремі потреби, звісно, що не виходять за рамки розумного.

Планування, організація та реалізація! Ідеальний алгоритм для синергії команди.

Хочете дізнатись більше? Залишайте заявку та отримаєте більше корисної інформації.
Забронюй місце в групі зі знижкою 35%!

Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.