"Я навчаю студентів читати в людях майбутніх гіків, бути емпатами та створювати драйвову атмосферу в ІТ-компаніях"

Історія успіху нашого викладача.
Саме наші Рекрутери знають як підібрати "правильного" кандидата на відкриту вакансію, де шукати крутих спеціалістів та як комунікувати з ІТ-шниками і про це у сьогоднішній статті із перших вуст від Лесі Тарасюк!

Леся працює в сфері ІТ 4 роки з клієнтами з США та Європи. Працювала в компаніях: Perpetio, Drudesk, Flamix, SiteImage.

Її обов'язки - це координація роботи проектних команд, контроль навантаження фахівців, спілкування з клієнтами, мотивація команди, відстеження стану проектів та складання бюджету. Працює з такими Agile методологіями як Scrum i Kanban.

"Я люблю свою роботу, тому що можу багато спілкуватися з людьми і кожен день є іншим. Також, я - викладач курсу HR та Рекрутингу в Logos HR Academy. Мені подобається допомагати людям отримати знання, які згодом допоможуть отримати хорошу спеціальність.", - розповіла Леся Тарасюк.
Я - в Logos IT Academy. Про викладання
Викладати в Logos IT Academy - це неймовірний досвід самореалізації. Саме тут можна знайти однодумців, донести знання та досвід для початківців, ділитись скілами та мотивацією, створювати потужні проекти та знаходити нових людей.

Я відразу була "ЗА" викладання та менторство в Академії. Зараз я не лише викладач курсу, я створюю контент для каналу YouTube, проводжу вебінари та тренінги, для того щоб охочі потрапити в ІТ мали більше розуміння з чим зіткнуться Отож кожен безкоштовно може спробувати, та прийняти для себе рішення чи продовжувати навчання на комплексному курсі HR та Рекрутингу. Розповідаю про всі плюси та мінуси, підводні камені професій HR та рекрутера.

Викладання на курсах - це можливість донести до студентів сучасну ІТ-культуру, тренди, новинки та моду інформаційних технологій, аби кожен випускник отримав необхідні актуальні навички для старту в ІТ.
Про моїх студентів
Сьогодні багато людей хочуть потрапити в ІТ-сферу, але не кожен може перекваліфікуватись у програміста чи тестувальника. Дійсно, не кожен може подружитись з кодом, або взагалі хоче працювати з людьми та бути на більш екстравертованій посаді.

HR та рекрутинг дають цю можливість. Ці посади обіймають емпати, організатори, лідери, комунікатори, відкриті люди. HRи та рекрутери зростають професійно та можуть перекваліфікуватись у Brand manager, Event manager, PR-manager.

На курсах ми розробляємо практичні проекти, розбираємо реальні випадки із життя ІТ-компаній, створюємо психологічні тести, резюме, моделюємо співбесіди та вчимося взаємодіяти з будь-яким видом особистості.
Мотивація та кейси
Я хочу порадити кожному, хто хоче розпочати свою кар'єру в ІТ:

  • визначити власні схильності, склад розуму та бажання;
  • розвиватися не лише професійно, а й особистісно;
  • пройти кілька вступних курсів, щоб точно визначитись із напрямком ІТ. До прикладу наша Академія дає можливість безкоштовно відвідувати навіть декілька напрямів: Основи Java, Основи веб розробки, Основи тестування, Основи HR та Рекрутингу, Основи веб-маркетингу;
  • більше практикуватись та створювати челенджі у спілкуванні, вирішенні конфліктів, організації, комунікації, емпатії тощо.
Запрошую в нашу команду! Я впевнена, що на курсах в Академії ти можеш знайти себе та власний шлях в ІТ. Залишай заявку тут.
Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!
Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.