Курси HR та Рекрутингу в Івано-Франківську. На що звернути увагу при виборі школи?

Неважливо, в якому місті Ви живете, чи у якій точці світу знаходитесь.
Більше Ви не будете запитувати себе: “Де ж мені опанувати професію HR!?”
Неважливо, в якому місті Ви живете, чи у якій точці світу знаходитесь. Більше Ви не будете запитувати себе: “Де ж мені опанувати професію HR!?” Адже Logos IT Academy розширює кордони і надає можливість навчатись онлайн. Від тепер навчання ще доступніше і зроблене для того, щоб впровадити ІТ-освіту в кожному регіоні.

Які переваги онлайн навчання? Як обрати якісні курси HR та рекрутингу? Переваги Logos для майбутніх HR-менеджерів! Гортайте та дізнаєтеся;)

Обравши онлайн формат навчання, Ви можете опановувати нову професію з будь-якої координати на мапі світу. Для цього потрібен лише Інтернет. Працювати Ви зможете з будь-якого девайсу: планшета, телефона, ноутбука і, що найприємніше, в будь-який час доби чи тижня! І це не усі переваги онлайн-платформи!
Ви можете вибрати зручний для навчання час, контролювати інтенсивність подачі інформації, безліч разів повторювати той чи інший матеріал, а в разі труднощів без проблем спілкуватись із нашими менторами, колегами та саппортом.

Тож в чому переваги?

  • зручність. Час і місце обираєте Ви самостійно;
  • доступність. Мінімальне технічне забезпечення та Інтернет;
  • простота. На наших курсах Ви зможете з нуля опанувати професію HR та рекрутера до рівня трейні-джуніор та почати будувати свою кар’єру;
  • гейміфікація. Відсутня мотивація? Ми допоможемо її знайти! Бальна система, привілеї, подарунки та бонуси за успішність;
  • інструкції. Ми надамо необхідні чек-листи та інструкції для досягнення цілей;
  • зворотній зв’язок. Ви точно не залишитесь на самоті з системою. Впродовж курсу Вас супроводжуватимуть та відповідатимуть на усі питання. Ми постійно на зв'язку;
  • практичність. Ви отримаєте найактуальніші матеріали з даного напрямку, які у подальшому будете використовувати в роботі.

Онлайн-навчання більше не в майбутньому! Вчитися дистанційно можуть усі бажаючі. Ви економите час, ресурси, прокачуєте професійні скіли!
Ми повністю підлаштовуємось під Ваші запити. Усі наші переваги та багаторічний досвід дозволяють говорити про ефективність та виправданість навчання онлайн.

А що є найважливішим у навчанні? Це систематичність, якість викладеного матеріалу та зацікавленість студента. Ми впевнені, що Logos покриває ці пункти та створює усі необхідні умови для здобуття професій XXI століття.

Все просто: Ви записуєтесь на курс, отримуєте доступ до внутрішньої системи, через яку і буде відбуватись навчання та комунікація. За Вами буде закріплений персональний менеджер - саппорт 24/7, який допоможе Вам у будь-яких питаннях! Щотижня на Вас чекають групові вебінари і купа інших можливостей професійного розвитку!

Не зволікайте, будьте в тренді разом з Logos IT Academy!
Забронюй місце в групі зі знижкою 35%!

Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.