Хто такі HR & Recruiter та чому обрати саме цю професію

9 лютого у бізнес центрі "Rius" відбувся ще один тренінг від Logos IT Academy "Хто такі HR & RECRUITER та чому обрати саме цю професію?".
9 лютого у бізнес центрі "Rius" відбувся ще один тренінг від Logos IT Academy "Хто такі HR & RECRUITER та чому обрати саме цю професію?".

Наші спікери: Софія Медвідь – HR компанії Softserve та Галина Драган – ІТ-рекрутер компанії TechMagic, розповіли про роль їхніх професій в компаніях, чим відрізняються ці професії та які їхні обов'язки.

Розповіли, як розпочати кар'єру HR та ІТ-рекрутера. Як підготуватись та що потрібно знати, перш ніж подаватись на посаду рекрутера, якщо у тебе немає досвіду? До яких питань бути готовим на інтерв'ю та як вибрати правильну компанію для роботи і не прогадати.
Галина розповіла як зробити своє СV максимально ефективним, та які помилки допускають при його написанні. Софія поділилася з учасниками методами мотивації персоналу, та розповіла як не потрапити у пастку вигорання та залишатись продуктивним.

Висловлюємо Вам неймовірну подяку за участь у тренінгу та вступ до нашої дружньої сім'ї Logos IT Academy!

Фотозвіти із заходу:

Забронюй місце в групі зі знижкою 35%!

Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.