Чи можуть навчальні заклади, школи, ІТ курси програмування, гарантувати працевлаштування?

Як отримати роботу своєї мрії? Вчитися вчитися та ще раз вчитися!
Саме завдяки знанням та вмінням можна досягти будь-якої мети.
Як отримати роботу своєї мрії? Вчитися вчитися та ще раз вчитися! Саме завдяки знанням та вмінням можна досягти будь-якої мети.
У ХХІ ст. університети на вищі навчальні заклади відходять на маргінес. Все у світі пришвидшується і кожен має встигати за прогресом і відповідати викликам часу. Щоб навчитися чомусь новому, або отримати професію майбутнього вже недостатньо отримати вищу освіту.

У сьогоднішній статті про працевлаштування і нову професію за допомогою ІТ курсів в Logos IT Academy
Курси можуть вирішити це питання та дати можливість перекваліфікуватися чи отримати нову високооплачувану професію за короткий термін.

Сьогодні майже кожен навчальний заклад обіцяє працевлаштування своїх випускників. Ми теж допустили цю помилку, проте вчасно виправили.

Чому? Адже все залежатиме саме від Вас! Ваших зусиль, мотивації та старань.

Але!

Ми дамо тобі усі інструменти та максимально допоможемо здобути усі необхідні навички. Наші програми побудовані так, що у тебе не буде шансу не вивчити все необхідне для роботи.

Крім того, ментори курсів - практикуючі спеціалісти, які поділяться всіма лайфхаками та власним досвідом кар'єрного шляху. Наприкінці курсу ти вже будеш мати практичні кейси і повноцінний проєкт.
Якщо курси або школи додаткової освіти гарантують працевлаштування кожного випускника, то варто читати усі умови в договорі, що прописані дрібним шрифтом.

Адже якщо ти будеш відвідувати всі заняття, та виконаєш всі домашні роботи на відмінно, успішно здаш фінальний проєкт - то з вірогідністю 90% отримаєш бажану позицію без будь-яких гарантій.

Ми сприяємо працевлаштуванню найкращих випускників, рекомендуємо їх на відкриті вакансії до наших партнерів-компаній, а їх більше 30ти!

Наш рекрутинговий відділ допомагає кожному студенту з:

  • оформленням професійного резюме,
  • оформленням соціальних мереж,
  • проводить тренінги з правильного проходження всіх рівнів співбесіди, роботі за допомогою методології SCRUM та на фрілансі.

Окрім того, ми створили закритий Telegram-канал для випускників, де публікуємо усі зібрані вакансії рівня Trainee/Junior.

Тож, приєднуйся до нашої команди та досягай професійних цілей за найкоротший час
Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!
Залиши заявку
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знаньРозповімо про навчальну платформу
Для того, щоб отримати актуальну інформацю
про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.