Чому рекрутери не передзвонюють після співбесіди?

Ви написали ідеальне резюме, розіслали в найкращі компанії, ретельно підготувались до співбесіди, спокійно почували себе під час рекрутації, а вам подякували і сказали, що зателефонують. Але пройшло два-три дні, а вам досі не телефонують.В чому причина?

Керівник відділу роботи з персоналом, ідейний засновник та куратор Тренінгового Центру «Львівської Майстерні Шоколаду» Юліан Верста під час івенту: «Лайфхаки: як успішно пройти співбесіду?» запропонував розглянути цю ситуацію з точки зору рекрутера.

Чому “мовчить” телефон?

Насправді, причин для відмови завжди є три: ви не підходите на посаду, ви не підходите в команду, вас досі випробовують.

Юліан Верста: “Дісно, в деяких компаніях реакція кандидатів на відмову є критерієм відбору. Саме тому, часто рекрутери вичікують певний проміжок часу, а тоді телефонують і повідомляють, що, на жаль, ви їм не підходите. Слухають уважно вашу реакцію і приймають рішення. Після цього вам або говорять, що ви залишаєтесь в базі й до вас обов’язково звернуться, коли з’явиться подібна вакансія, або ж одразу кажуть коли розпочинати ваш перший робочий день”.

Як правильно реагувати на відмову?

В будь-якому випадку, йдучи на співбесіду, ви повинні бути готові до всіх варіантів відповіді, особливо відмови. Реагуйте спокійно і самодостатньо. Не говоріть образливих та зверхніх слів, постарайтесь з’ясувати причину відмови. І навіть, якщо це вам не допоможе отримати роботу (можливо на цю посаду дійсно вже когось затвердили), то обов’язково знадобиться при підготовці до наступної співбесіди.

Юліан Верста: “Не надавайте надмірної важливості співбесідам. Треба діяти за правилом «золотої середини»: зле коли нічого не хочете, зле коли дуже сильно чогось хочете, класно коли збалансовано і посередині.  Тоді все легше сприймається”.

Якщо ж ви бажаєте бути по ту сторону співбесід, тоді вам прямий шлях у рекрутери. В HR-академії LOGOS ви отримаєте весь необхідний обсяг знань для успішного старту в HR. Реєструйтесь зараз на особливих умовах.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

 

Записатися

 


×
Записатися

 ×